Nedovolíme návrat Smero-hlasu alebo extrémistov

Málokedy na župe hovoríme o politike. Všetky naše rozhodnutia sú čisto nepolitické - vecné. Prinášajú riešenia pre bežný život. Opravujeme cesty, mosty, modernizujeme zariadenia sociálnej starostlivosti či stredné školy, rozvíjame zdravotnú starostlivosť, snažíme sa, aby kraj bol atraktívny pre domácich či zahraničných turistov.

No to všetko sa nedá bez toho, aby sme mali rovnaké alebo aspoň podobné hodnoty či svetonázor na to, čo je správne a  čo už nie. Aj preto som v  roku 2017 kandidoval. Župa bola neviditeľná, 12 rokov ovládaná nominantom HZDS a  SMER-u. Blížia sa ďalšie voľby, a  akokoľvek legitímne, tieto strany a ich klony sa opäť snažia získať moc a vplyv v našom kraji.

Všetci však máme v  živej pamäti, čo to znamenalo - najzadlženejšia župa, takmer žiadne pripravené projekty, zaostávala výstavba cyklotrás, letisku v Piešťanoch hrozil krach a rozobratie pozemkov.

Ak sa pozrieme aj do veľkej politiky, každý z  nás už vie, má skúsenosť, čo strany SMER-SD,  jej mladšieho klonu s  názvom HLAS-SD, SNS alebo extrémisti na Slovensku napáchali. To nechceme, aby sa vrátilo v  akejkoľvek otvorenej či skrytej forme na trnavskú župu. Sme pripravení tomu zabrániť.

Aj preto sme sa spojili do naozaj širokej koalície demokratických strán. Tak, ako sme to dokazovali za ostatných piatich rokov, ponúkame program a energiu pre prácu na ďalšom rozvoji Trnavského kraja.

Verím, že nám v tom pomôžete.

Objednávateľ: OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA, Zámocká 6873/14, 811 01 Bratislava, IČO: 42287511

Dodávateľ: Citadela, spol. s r. o., Kladnianska 20, 821 05 Bratislava,  IČO: 35709227