Your address will show here +12 34 56 78
Milí priatelia,
obyvatelia Trnavského kraja,

v živote každého z nás je nepochybne dôležité, aké podmienky pre rozvoj seba a svojich blízkych máme k dispozícií. Každý človek by mal dostať šancu a príležitosť zobrať život výlučne do vlastných rúk a mať vytvorené podmienky, aby dosiahol na úspech. Verím, že sme národ nesmierne šikovných, pracovitých a dobrosrdečných ľudí, ktorí dokážu veľké veci a máme na to, aby sme boli úspešnou krajinou. Boli by sme dnes omnoho ďalej, ak by nás nebrzdili dlhoroční politici, presluhujúci vo svojich funkciách, ktorí namiesto práce pre ľudí, radšej rozmýšľajú, ako z verejných zdrojov uliať niečo pre seba. Prichádzame tak o cenné prostriedky, čas a príležitosti, ktoré by nám umožnili lepšie žiť.

Naozaj, nahnevať sa viem vždy, keď vidím na vlastné oči nespravodlivosť alebo krivdu. Vstúpil som do politiky, lebo pomyselný pohár trpezlivosti sa naplnil. Spolu s Igorom Matovičom sme založili politické hnutie, lebo Slovensko potrebuje v politike hlas svedomia, ktorý bude tým „hore“, nastavovať zrkadlo vždy.

Ako rodičia chceme pre naše deti najlepšiu možnú budúcnosť. Aby mohli žiť život podľa svojich predstáv, pozerať sa do budúcnosti s nádejou a vedieť ukázať výsledky vlastného úsilia a práce.

Som odhodlaný veci meniť k lepšiemu. Kandidujem vo voľbách na predsedu Trnavského samosprávneho kraja, pretože po rozhovoroch aj s mnohými z vás, som dospel k presvedčeniu, že potrebujeme zmenu. Potrebujeme vymeniť župana, ktorého politické začiatky sa spájajú s temným obdobím vlády HZDS. Máme na viac v mnohých oblastiach, ktoré sa zanedbali. Či už ide o cestnú infraštruktúru, kvalitnejšie sociálne služby s dostatočnou kapacitou pre všetkých ale aj školy, ktoré nedeformujú vzdelávanie a výchovu. Navyše susedíme s troma štátmi a máme nádherné miesta, prírodu či pamiatky v kraji. Máme šancu využiť potenciál, ktorý nám kraj ponúka. Žijem so svojou rodinou v Trnave a považujem ju za domov. Som presvedčený, že ako obyvatelia kraja dostávame v podobe služieb od samosprávy len zlomok toho, čo by sme mohli.

Pripravili sme spoločne program, ktorý vám predkladám ako víziu. Zároveň je to pre mňa záväzok, že budem v prípade zvolenia do funkcie vykonávať mandát otvorene, čestne a zodpovedne, v spolupráci s každým, kto má dobrý úmysel. Viem, čo potrebujeme riešiť a spoločne so svojim odborným tímom máme ambíciu posunúť náš kraj do prvej ligy na Slovensku, ale aj v EÚ – medzi regióny s najvyššou životnou úrovňou. Pozývam k spolupráci každého. V rozmanitosti, ktorá ľudí obohacuje, by som si želal, aby sme vdýchli život dnes umelým VÚC a skutočnú identitu. Lebo tu žijeme a majme odvahu kraje zmeniť alebo ich v súčasnej podobe zrušiť a dať im znovu zmysel. Takto spolu tvoríme kraj.

  • Text Hover
 

Jozef Viskupič

  • Text Hover
  • Text Hover
Spolu tvoríme kraj

Program pre Trnavský samosprávny kraj
  • Text Hover
Príďte voliť 4. novembra

 
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover